Titulli Lali Kadriu - Kenge dasmash
Ndëgjuar 883
Shkarkuar 41
Pëlqyer 4
Publikuar 16/06/2023

Texti i këngës

Lali Kadriu - Kenge dasmash - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store