Titulli Ilirjeta x Majlinda Kelmendi - Jo se du jeten pa ty
Ndëgjuar 564
Shkarkuar 20
Pëlqyer 0
Publikuar 16/06/2023

Texti i këngës

Ilirjeta x Majlinda Kelmendi - Jo se du jeten pa ty - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store