Titulli Endrita Aliu x Flandra Aliu - Keng dasmash
Ndëgjuar 1,343
Shkarkuar 93
Pëlqyer 9
Publikuar 16/06/2023

Texti i këngës

Endrita Aliu x Flandra Aliu - Keng dasmash - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store