Titulli Imri Murati - Moj e vjetra dashni
Ndëgjuar 705
Shkarkuar 33
Pëlqyer 0
Publikuar 16/06/2023

Texti i këngës

Imri Murati - Moj e vjetra dashni - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store