Titulli Ernim Ibrahimi - Lule Pa Uje
Ndëgjuar 556
Shkarkuar 19
Pëlqyer 2
Publikuar 16/06/2023

Texti i këngës

Ernim Ibrahimi - Lule Pa Uje - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store