Titulli Faik Rama - Shum e Mir
Ndëgjuar 1,316
Shkarkuar 180
Pëlqyer 11
Publikuar 16/06/2023

Texti i këngës

Faik Rama - Shum e Mir - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store