Titulli Violeta Kukaj - Fatmir Nimanaj
Ndëgjuar 544
Shkarkuar 15
Pëlqyer 2
Publikuar 16/06/2023

Texti i këngës

Violeta Kukaj - Fatmir Nimanaj - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store