Titulli 2TON - GOCE ME MEKATE
Ndëgjuar 946
Shkarkuar 148
Pëlqyer 5
Publikuar 16/06/2023

Texti i këngës

2TON - GOCE ME MEKATE - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store