Titulli 2TON - LULE
Ndëgjuar 1,580
Shkarkuar 152
Pëlqyer 5
Publikuar 16/06/2023

Texti i këngës

2TON - LULE - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store