Titulli 2TON - SI ERA
Ndëgjuar 1,967
Shkarkuar 185
Pëlqyer 7
Publikuar 16/06/2023

Texti i këngës

2TON - SI ERA - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store