Titulli 2TON x BLLEKI x FESTIM - PROBLEMA
Ndëgjuar 2,118
Shkarkuar 214
Pëlqyer 2
Publikuar 16/06/2023

Texti i këngës

2TON x BLLEKI x FESTIM - PROBLEMA - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store