Titulli 2TON x NEGO x TARTO - CRIMINAL
Ndëgjuar 2,369
Shkarkuar 277
Pëlqyer 11
Publikuar 16/06/2023

Texti i këngës

2TON x NEGO x TARTO - CRIMINAL - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store