Titulli Ardian Bujupi x Shpat Kasapi - VALLE KOSOVARE
Ndëgjuar 2,844
Shkarkuar 469
Pëlqyer 22
Publikuar 16/06/2023

Texti i këngës

Ardian Bujupi x Shpat Kasapi - VALLE KOSOVARE - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store