Titulli Era Istrefi - Ta Du
Ndëgjuar 1,560
Shkarkuar 194
Pëlqyer 8
Publikuar 16/06/2023

Texti i këngës
[Intro]
PANDA
Jah, jah
Uh-uh-uh

[Verse 1]
Menemadh, ke menu që munesh me m'prek
Po harron që kjo çika bulletproof, nuk ia len shej
Se ke menu kur t'vyn me menu
Krejt kan' qejf me m'pas n'krevat
E tash kaj e rri vet'
Meno pak ça m'ke thon' dje

[Bridge]
Ke thon' "Ta du, ta du, erën ta du
Vlerën ta di, s'munesh pa mu
Un' muj pa to, kurrgjo s'kam hup
As nuk t'kam vrejt kur ti ke shku"

[Pre-Chorus]
Jo, nuk po shoh tjera
Ty t'kam nëpër vena
Jo nuk po shoh tjera, jo
You might also like
Sevdali
DJ PM, DJ DAGZ & Majk
Sprinter
Dave & Central Cee
Fuxk You
Rzon
[Chorus]
"Ta du, ta du, ta du, ta du"
Ai mu po m'tho' (Ai mu po m'tho')
Ta du, ta du, ta du, ta du
Kallxom kon (Kallxom kon)
"Ta du, ta du, ta du, ta du"
Ai mu po m'tho' (Ai mu po m'tho')
Ta du, ta du, ta du, ta du
Se shijon (Se shijon)

[Verse 2]
Pse po provon mu me m'thy?
E di që vet' je lëndu-u
Jam bo katile për ty-y
Tash munesh veç me m'kujtu-u

[Bridge]
E tash mos kaj (Tash mos kaj)
Kush i ka fajet (Kush i ka gajet)
Dashni kaj (Dashni kaj)
Un' si kam fajet (Na-na-na)
E tash mos kaj (Tash mos kaj)
Kush i ka fajet (Kush i ka fajet)
Dashni kaj (Kaj, kaj)
Un' si kam fajet (Na-na-na)
[Chorus]
"Ta du, ta du, ta du, ta du"
Ai mu po m'tho' (Ai mu po m'tho')
Ta du, ta du, ta du, ta du
Kallxom kon (Kallxom kon)
"Ta du, ta du, ta du, ta du"
Ai mu po m'tho' (Ai mu po m'tho')
Ta du, ta du, ta du, ta du
Se shijon (Se shijon)

[Post-Chorus]
Ta du, ta du
Ta du, erën ta du
Ta du, ta du
Ta du, erën ta du

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store