Titulli Elvana Gjata - SYNI
Ndëgjuar 2,920
Shkarkuar 540
Pëlqyer 18
Publikuar 20/06/2023

Texti i këngës
Ai ai synin po ma lun
Synin, synin, synin po ma lun
Aaaaa baby aaaaa

Ca po menon n'men kur po fol ti
Jeta jem shum e shpejt e di
Ca ke n'menje ti e di, e di
Zemra jeme po ta shoh un n'sy
S'do me dit se tjeter kon a don ajo
S'do me dit se shpirtin ma ka bo follow
Do levizje do me, do me dit se
O habi se pikçu... pikçuditse

Ai ju kam bo fiksim
Vec e ka shkru filmin
E po du po du me lu
Edhe lojrat vec ti kam caktu

Ai ai synin po ma lun
Synin, synin, synin po ma lun
Aaaaa baby aaaaa

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store