Titulli Taulant Bajraliu x Andi Bajraliu - Na ka ardh nje myzhde
Ndëgjuar 520
Shkarkuar 48
Pëlqyer 1
Publikuar 20/06/2023

Texti i këngës

Taulant Bajraliu x Andi Bajraliu - Na ka ardh nje myzhde - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store