Titulli Flora Morina - Nusja e gurbetit
Ndëgjuar 826
Shkarkuar 29
Pëlqyer 2
Publikuar 20/06/2023

Texti i këngës

Flora Morina - Nusja e gurbetit - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store