Titulli Artir Gjikokaj - Kush te perqafon
Ndëgjuar 544
Shkarkuar 8
Pëlqyer 0
Publikuar 20/06/2023

Texti i këngës

Artir Gjikokaj - Kush te perqafon - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store