Titulli Resmije Ameti - Bylbil ne Ftue
Ndëgjuar 786
Shkarkuar 39
Pëlqyer 0
Publikuar 20/06/2023

Texti i këngës

Resmije Ameti - Bylbil ne Ftue - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store