Titulli Vojsava Alia - Uratat Ke Ne Paje
Ndëgjuar 972
Shkarkuar 66
Pëlqyer 9
Publikuar 20/06/2023

Texti i këngës

Vojsava Alia - Uratat Ke Ne Paje - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store