Titulli Blerina Dibra - Ka tfryn era ti je ba
Ndëgjuar 739
Shkarkuar 54
Pëlqyer 4
Publikuar 20/06/2023

Texti i këngës

Blerina Dibra - Ka tfryn era ti je ba - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store