Titulli Klevis Celaj - Gjendje Alarmante
Ndëgjuar 705
Shkarkuar 26
Pëlqyer 6
Publikuar 20/06/2023

Texti i këngës

Klevis Celaj - Gjendje Alarmante - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store