Titulli Albulena Ukaj - Tallava
Ndëgjuar 1,979
Shkarkuar 199
Pëlqyer 11
Publikuar 20/06/2023

Texti i këngës

Albulena Ukaj - Tallava - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store