Titulli Taulant Bajraliu - Mos u gzofsh
Ndëgjuar 1,191
Shkarkuar 97
Pëlqyer 7
Publikuar 20/06/2023

Texti i këngës

Taulant Bajraliu - Mos u gzofsh - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store