Titulli Aferdita x Pimi x Dona - Ska si shqipet
Ndëgjuar 766
Shkarkuar 65
Pëlqyer 2
Publikuar 26/06/2023

Texti i këngës

Aferdita x Pimi x Dona - Ska si shqipet - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store