Titulli Avdyl Mziu - Merita Gashi - Keng dasmash
Ndëgjuar 2,235
Shkarkuar 248
Pëlqyer 16
Publikuar 26/06/2023

Texti i këngës

Avdyl Mziu - Merita Gashi - Keng dasmash - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store