Titulli Bujar Mustafa - Qaje
Ndëgjuar 323
Shkarkuar 17
Pëlqyer 2
Publikuar 26/06/2023

Texti i këngës

Bujar Mustafa - Qaje - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store