Titulli Shkurte Fejza - Fjalet e Zemres
Ndëgjuar 382
Shkarkuar 19
Pëlqyer 1
Publikuar 26/06/2023

Texti i këngës

Shkurte Fejza - Fjalet e Zemres - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store