Titulli Shpat Kasapi x Albulena Ukaj - Kenge Dasmash
Ndëgjuar 1,166
Shkarkuar 83
Pëlqyer 3
Publikuar 26/06/2023

Texti i këngës

Shpat Kasapi x Albulena Ukaj - Kenge Dasmash - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store