Titulli Valon Islamaj - Kenge per Skender Tafaj
Ndëgjuar 644
Shkarkuar 10
Pëlqyer 1
Publikuar 26/06/2023

Texti i këngës

Valon Islamaj - Kenge per Skender Tafaj - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store