Titulli Landi Roko ft. Eri Qerimi - Rrak Tak
Ndëgjuar 709
Shkarkuar 32
Pëlqyer 1
Publikuar 26/06/2023

Texti i këngës

Landi Roko ft. Eri Qerimi - Rrak Tak - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store