Titulli Fikret Dauti - Djali ri x Oj zelif me boj
Ndëgjuar 232
Shkarkuar 3
Pëlqyer 0
Publikuar 26/06/2023

Texti i këngës

Fikret Dauti - Djali ri x Oj zelif me boj - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store