Titulli Tina Qeli - Loti rrjedh nga syri
Ndëgjuar 515
Shkarkuar 37
Pëlqyer 0
Publikuar 26/06/2023

Texti i këngës

Tina Qeli - Loti rrjedh nga syri - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store