Titulli Nusja jon e bukur - Baboo Darabuka x Dj Benity
Ndëgjuar 414
Shkarkuar 23
Pëlqyer 1
Publikuar 26/06/2023

Texti i këngës

Nusja jon e bukur - Baboo Darabuka x Dj Benity - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store