Titulli Ornela Dajko ft 3NDY - Ora 2
Ndëgjuar 236
Shkarkuar 9
Pëlqyer 1
Publikuar 26/06/2023

Texti i këngës

Ornela Dajko ft 3NDY - Ora 2 - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store