Titulli FIDAN x RITA - Amanet
Ndëgjuar 1,753
Shkarkuar 223
Pëlqyer 7
Publikuar 26/06/2023

Texti i këngës

FIDAN x RITA - Amanet - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store