Titulli Gold AG x Bujar Qamili - Moj Shkodrane
Ndëgjuar 1,801
Shkarkuar 219
Pëlqyer 8
Publikuar 26/06/2023

Texti i këngës

Gold AG x Bujar Qamili - Moj Shkodrane - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store