Titulli Cllevio Masoni ft Buzza - 44 Psikopate
Ndëgjuar 2,246
Shkarkuar 394
Pëlqyer 17
Publikuar 30/06/2023

Texti i këngës
Intro: Cllevio & Buzza ★
Ça? Hëh
Ça? S'do t'marri malli ty? (Hëh)
Psikopate
Psikopate
Veç për ty un' bohem psikopate
Psikopate
Veç për ty un' bohem psikopate (Ça?)
Buza ku je ti?

★ Verse 1: Cllevio ★
Arratisem nga Jugu, antikiteti
Një çam po kërkonte toka amaneti
Un' po mendoj (Ça?), buza ku je ti?
M'duket se t'pash' n'ëndërr, je ndar' nga ai tjetri (Hë)
T'kthej n'aventura (Hëh)
Syt' blu, po duken t'frik'sura
Një puthje, një lule, nga natyra
Lotoj pa dashje, çuditet dhe pasqyra
Telepatia supozon, po t'vjen energjia
N'horoskopin kinez, tigër, astrologjia
M'lidhën fizikisht, me intuit te ty po vija
Nuk e di ku t'mbrohem (Ça?), m'kapi magjia
Hetusja m'rrëmbeu, epokalipse
Do t'i lutеsha polici, shokun mos t'ma vriste
I gjujtën tritol, ngjarje terroristе
Kam studju ideologjin', vetvrasje naziste (Ça?)
Bunker, arm' n'Vlorë, rastis me blinda (Hëh)
Isha n'Drimadh, me shkodranen turista (Ça?)
Shishe t'Amokut për buzën porosita
N'Tiran', n'koncert te Melinda
Ata t'ekzekutojn' (Hëh), dun ca miliona
Kam probleme, po m'kërkojn', uniforma
Ndoshta shkoj te burgu, mos harro se t'doja
Pikturo tattoo, platonike ndjenjat tona
★ Bridge: Cllevio ★
Ça?!
Gango
Hë, ku je ti?
Buza, ça?!

★ Chorus: Buzza & Cllevio ★
Dyshoje a t'doja, un' t'du akoma
Sy mbyll n'paranoja un' ty po t'kërkoja
Xhelozoja, gaboja (Ça?), se dashuroja
Po s'ke ça me i bo, probleme, pasoja
Psikopate
Veç për ty un' bohem psikopate (Hëh, ça?)
Psikopate
Veç për ty un' bohem psikopate

★ Verse 2: Cllevio ★
Njerëzit po pysin (Ça?), ku iku buza jote? (Hë)
Refuzoj t'përgjigjem, injoroj idiote
Milano, Doruntina, Tayna po këndonte
Shoqja nga Peja, n'Firence m'shoqëronte
Ndaloj nëpër planete, si t'ishin dogana
Shikoj nga Marsi (Ça?), Singapore Ana
Kam pas domenikane, Bronx Punta Cana
D'gjoj Whitney Houston, arrita Nirvana
M'përjashtun nga gjimnazi, universiteti (Hë, ça?)
Master Bruksel, nisi kriminaliteti
Artist, shkrimtar personaliteti
Etleua ilire (Hë), ishte buza Gentit
Një nat' isha me mask, bixhozin grabita
Tego Calderon, Don Omar u rrita
Prita një avion, parlamentin trondita
Shokun mos e pri se do t'presi prita
★ Outro: Cllevio & Buzza ★
Hë, ça?!
Gango (Hë)
Psikopate
Veç për ty un' bohem psikopate
Psikopate
Veç për ty un' bohem psikopate

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store