Titulli Noizy - Jeta Sjell
Ndëgjuar 1,404
Shkarkuar 191
Pëlqyer 10
Publikuar 26/06/2023

Texti i këngës

Noizy - Jeta Sjell - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store