Titulli Blerina Dibra x Zef Beka - Jeto si ta do zemra
Ndëgjuar 1,017
Shkarkuar 117
Pëlqyer 4
Publikuar 29/06/2023

Texti i këngës

Blerina Dibra x Zef Beka - Jeto si ta do zemra - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store