Titulli Granit Ismajli x Ema - Zemren ama
Ndëgjuar 585
Shkarkuar 26
Pëlqyer 1
Publikuar 29/06/2023

Texti i këngës

Granit Ismajli x Ema - Zemren ama - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store