Titulli Shkurte Fejza x Vjoleta Zefi - Te kam Moter sa tjem gjalle
Ndëgjuar 473
Shkarkuar 25
Pëlqyer 0
Publikuar 29/06/2023

Texti i këngës

Shkurte Fejza x Vjoleta Zefi - Te kam Moter sa tjem gjalle - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store