Titulli Mevlan Kurtishi - Ey Nebi
Ndëgjuar 548
Shkarkuar 28
Pëlqyer 1
Publikuar 29/06/2023

Texti i këngës

Mevlan Kurtishi - Ey Nebi - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store