Titulli Bujar Mustafa - A kena mu pa
Ndëgjuar 985
Shkarkuar 94
Pëlqyer 2
Publikuar 29/06/2023

Texti i këngës

Bujar Mustafa - A kena mu pa - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store