Titulli Vjollca Selimi - Lule pranvere
Ndëgjuar 1,020
Shkarkuar 77
Pëlqyer 2
Publikuar 29/06/2023

Texti i këngës

Vjollca Selimi - Lule pranvere - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store