Titulli Noizy ft Yll Limani - Yalla
Ndëgjuar 3,529
Shkarkuar 569
Pëlqyer 14
Publikuar 29/06/2023

Texti i këngës

Noizy ft Yll Limani - Yalla - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store