Titulli Xhesika Ndoja - Diamant
Ndëgjuar 1,226
Shkarkuar 95
Pëlqyer 5
Publikuar 29/06/2023

Texti i këngës

Xhesika Ndoja - Diamant - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store