Titulli Gresa Behluli - Fshij lotet nuse
Ndëgjuar 1,203
Shkarkuar 115
Pëlqyer 8
Publikuar 29/06/2023

Texti i këngës

Gresa Behluli - Fshij lotet nuse - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store