Titulli NEGO - Gasolina
Ndëgjuar 1,643
Shkarkuar 149
Pëlqyer 8
Publikuar 29/06/2023

Texti i këngës

NEGO - Gasolina - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store