Titulli BARDHI - Dashni e vjeter
Ndëgjuar 3,722
Shkarkuar 566
Pëlqyer 22
Publikuar 30/06/2023

Texti i këngës
Sa po vun, e di
Dashni e vjetër, dashni e vjetër
Mushe për dashni
Edhe ni tjetër (Brrah)

[Chorus]
Sa po vun, e di
Dashni e vjetër, dashni e vjetër
Mushe për dashni
Edhe ni tjetër, edhe ni tjetër
Ça po ta nin, sonte kalle, kalle
Mushi gotat, lale, lale
Ça po ta nin, sonte kalle, kalle
Mushi gotat, lale, lale

[Verse]
Po s'du me ni mo fjal't e kota
Ti mushi gotat
Sonte gabimet t'ja fali
Sonte për ty nuk fol shoqnia
Po fol rakia
Ah, dashnia m'kalli
You might also like
A Je ?
BARDHI
You’re Losing Me (From The Vault)
Taylor Swift
Cupid (Twin Version)
FIFTY FIFTY (피프티피프티)
[Pre-Chorus]
Ah, ah, ah, ah
Pse bre zemër po gabon ti
Pse po m'provokon ti
Ah, ah, ah, ah
Dije vetes po ia bon ti, vetеs po ia bon ti
Ah, ah, ah, ah
Un' e di që hala m'don ti
Pse po m'provokon ti
Ah, ah, ah, ah
Dije vеtes po ia bon ti, vetes po ia bon ti

[Chorus]
Sa po vun, e di
Dashni e vjetër, dashni e vjetër
Mushe për dashni
Edhe ni tjetër, edhe ni tjetër
Ça po ta nin, sonte kalle, kalle
Mushi gotat, lale, lale
Ça po ta nin, sonte kalle, kalle
Mushi gotat, lale, lale

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store